Domovská stránka > Reference

Reference

Elair F a Elair H

Byt v Praze na Žižkově - referenci podává pan Zahran

Námi zakoupený přízemní byt ve starém domě na Žižkově, byl minimálně větraný, protože okna do dvorního traktu kvůli hluku nešla otvírat, objevila se v něm plíseň, kterou přiživilo i užívání bytu. Likvidace sprejem byla pouze dočasná, oškrábání a malba také nepomohla a tak jsme se nechali „ukecat“ na přetlakové větrání. Musím říci, že po všem, co jsme odzkoušeli, jsme nevěřili, že to bude fungovat. Bylo nám vysvětleno, jak se bude chovat Elair F a jak se musíme chovat my. Bude to znít asi jako reklama, ale plíseň je pryč, zatuchlina, kterou jsme cítili, je z bytu také pryč. Máme stálý přísun čerstvého vzduchu bez prachu, ale nemáme průvan, prach a hluk. Rádi toto zařízení budeme doporučovat.
Od května 2010. (Kontakt je ve firmě k dispozici)

Rodinný dům v Liberci - Pelikánovi

Vedle našeho domu rekonstruují vilku. Prach, hluk a nemožnost otevřít okna nás donutila poohlédnout se po zařízení, které by umožnilo mít doma příjemně vyvětráno a netopit „pánubohudooken“, bez rozvrtání obývaného domu. Toto nám splnilo zařízení Elair H. Další soused má kotel na tuhá paliva, takže máme vyřešeno i větrání v době, kdy vítr žene kouř k nám. Vzduch do zařízení nasáváme z naší provětrávané půdy. kam se kouř v plné síle nedostane.
Od ledna 2010.

Byt ve starší zástavbě v Chrudimi - referenci podává paní Korecká

Po zateplení domu a výměně oken, kdy přestalo takové to profukování mezi dřevěnými rámy, začal „páchnout“ nábytek, po jeho odtažení jsme zjistili, že je zasažen plísní a stěna za ním je vlhká. Z nábytku jsme plíseň odstranili sprejem, zeď jsme natřeli protiplísňovou barvou. Ale odér zůstával. Větrali jsme jako dříve, ale prý to bylo nedostatečné. Pouze v létě plíseň zmizela, ale to jsme větrali pořád. Syn kontaktoval spolužačku a ta nám doporučila Elair F. Do 6 týdnů zápach vymizel. Větrá za nás „škatulka“ a doma je mnohem lépe a dokonce méně prachu. A manžel si libuje, že v létě nemáme komáry.
Zařízení funguje od roku 2009. (Kontakt je ve firmě k dispozici)
Domek

Další instalace:

 • Elair H - RD Kouřim u Kolína  (březen 2011)
 • Elair H - RD Loket (červenec 2010)
 • Elair F - RD Nové Město nad Metují (březen 2010)
 • Elair F - byt v novém domě Na Krejcárku ,Praha (září 2010)
 • Elair F - RD Chotěboř (listopad 2011)
 • Elair F - 3 ks – Orbit elektro Přerov (duben 2010)
 • Elair F - Ekopanely Jedousov – do firemního sídla (únor 2009)
 • Elair F - RD Holice v Čechách (pro zlepšení hoření v krbu – listopad 2009)

Většinu pasivních jednotek Elair P1V dodáváme společnosti Heinz elektro Olomouc

 • Elair P1V - pan Hovorka, Pacov
 • Elair P1V - JFS Domaniža (Slovensko)
 • Elair P1V - pan Bareš, Pacov

Dobrý den paní Matyášová

Chci Vás poprosit o zaslání na dobírku dvou filtrů do dvouapůlky bez chlazení (Elair 2,5 - H) takový ten modrý filtr, já jsem s vaší jednotkou spokojený používáme ji jen v topném období do mrazu, dokud je to možné a jinak ne, tak netrpí ba naopak manželka si v létě s ní přitápí a ne, že chladí.
Tak pokud mohu tak předem děkuji s pozdravem
Radek Stankovský, Číměř

Dobrý den, paní Matyášová,

ráda bych u Vás objednala 2 prachové filtry do přetlakového zařízení ELAIR F.

V domě s přetlakovým větráním ELAIR F bydlíme přes 2 roky a s kvalitou  vzduchu jsme velmi spokojení. Nedávno jsme se museli smát. Paní učitelka ve školce se ptala dcery (5 let), jak to děláme, že jako jediná z dětí nebyla v únoru nemocná - dcera odpověděla, že maminka doma neotvírá okna :-) Paní učitelka byla zděšená a vysvětlovala dceři a pak i mě, jak je větrání důležité. Tak jsme Vaší firmě dělali s manželem reklamu na řízené větrání  a vše jí vysvětlili... :-)

Petra Horáková, Lhota  u Zlína (kontakt je na firmě k dispozici)

4.3.2016

Kontaktní formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.