Elair P1

Pasivní rekuperační jednotka Elair P1

Elair P1
Jedná se o opláštěný rekuperační výměník se sendvičovou konstrukcí pláště a ventilátory, určený k dopravě vzduchu a rekuperaci (předání tepla z odváděného vzduchu z interiéru, přiváděnému vzduchu do interiéru, bez jejich promísení). Musí být provozován ve vnitřních, suchých prostorách s okolní teplotou od +5° do + 35°C s relativní vlhkostí vzduchu do 80%. Teplota dopravovaného vzduchu by se měla pohybovat v rozmezí -15°až +60°C. Minimální průtok vzduchu rekuperátorem je 280 m3/hod. Maximální 551 m3/hod. Bez vložených filtrů.
 
Elair P1 je určen pro dopravu vzduchu bez hrubého prachu, mastnoty, chem. výparů a dalších znečištění. Je osazen vysoce účinným deskovým křížovým rekuperátorem z plastu, s účinností až 85% a filtry třídy G4. Plášť je vyroben ze sendvičových panelů (z pozinkovaného plechu a izolace o tl.20mm).
 
Toto zařízení je vhodné do rodinných domků, bytových domů, školních šaten, malých provozoven, kanceláří atd.

Instalace:

Jednotka je určena pro instalaci na půdu, technických místností, WC. Spolu s jednotkou se dají dodat závěsné držáky, za které se jednotka zavěsí na závitové tiče pod strop. Z důvodu zajištění odvodu kondenzátu se jednotka montuje v 5°skolu ve směru k odkapu.

Údržba:

Z důvodu lepšího přístupu má jednotka odnímateplné vrchní víko a spodní víko na klipsny a panty.
 
Rozměry jednotky: 880x360x790 mm/ d x v x š
Hmotnost: 55 kg
Průměr hrdel: 158 mm
 
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.